Kontakt Barn och utbildning

Här hittar du kontaktuppgifter till förvaltningen samt till ledningen för förskolorna och och skolorna.

Barn- och utbildningschef

Hamid Zafar
0392-140 05
hamid.zafar@mullsjo.se

Utvecklingsledare

Jenny Albers
0392 - 141 90
jenny.albers@mullsjo.se

Barn- och elevhälsosamordnare

Anita Sätterman
0392-141 94
anita.satterman@mullsjo.se

Handläggare

Anette Helgesson
0392-141 98
anette.helgesson@mullsjo.se


Rektor Kronäng och Skogsgläntan

Jessica Åberg
0392-141 94
jessica.aberg@mullsjo.se

Rektor Bullerbyn, Rödluvan och Tallkotten

Pia Croona
0392-141 92
pia.croona@mullsjo.se

Förskolekoordinator

Marina Rosengren
0392-140 97
marina.rosengren@mullsjo.se

Rektor

Carina Irvefors
0392-144 02
carina.irvefors@mullsjo.se

Biträdande rektor

Pia Åman
0392-144 01
pia.aman@mullsjo.se

Skolkoordinator

Malin Ingvall
0392-144 03
malin.ingvall@mullsjo.se

Rektor

Karin Norman
0392-144 04
karin.norman@mullsjo.se

Biträdande rektor

Marie Jildestedt
0392-144 00
marie.jildestedt@mullsjo.se

Skolkoordinator

Marit Larsen
0392-144 20
marit.larsen@mullsjo.se

Rektor

Björn Bergstöm
0392-145 02
bjorn.bergstrom@mullsjo.se

Biträdande rektor

Sofia Linholm
0392-145 01
sofia.linholm@mullsjo.se

Skolkoordinator

Carina Arthursson
0392-145 04
carina.arthursson@mullsjo.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 25 oktober 2019